pátek 20. února 2015

Demi v mém životě

S Demi jsem se poprvé setkala ve filmu Camp rock. Ale nějak mě nezaujala brala jsem jí jako herečku, která dobře zpívá a sem tam jsem si pustila nějakou její písničku. Potom přišel Camp rock 2 a Sonny ve velkém světe. 
A najednou ticho. Tak jsem to neřešila a asi o rok a půl později jsem uslyšela její písničku Skyscraper. Hned se mi tato písnička zalíbila a také jsem si z ní něco vzala. 
Potom jsem slyšela její příběh a další písničky a tím si mě úplně získala. Dokázala toho tolik ve svém věku jako nikdo. A to si na ní vážím, že nevzdala sílu bojovat a hlavně žít. Šla dál a dopracovala se až k tomu kde je ted. 
Ano nepíše se o ní jako třeba o jiných celebritách nebo nehrají tak často její písničky v radiu. Ale v mém srdci je number one. Díky ní si říkám zvládla to ona proč ne já? Proč bych nemohla ukázat, že jsem taky tak silná? Ano nebudu úplně jako ona, ale budu to já. Ona je můj idol ke kterému vzhlížím. A rozhodně bych se sní jednou chtěla setkat tváří v tvář a říct ji jak jsem díky ni nevzdala abych bojovala za to co miluju. Prostě jí zbožnuji a tak to bude na vždy ♥
A jaké bylo vaše první setkání? :-)
Anett

úterý 17. února 2015

Padesát odstínu šedi

Poslední dobou se hodně píše o filmu Padesát odstínu šedi.
A tak jsem se rozhodla, že bych také něco mohla napsat. 
Poprvé jsem se setkala s knihou minulý rok v květnu.
Kamarádka říkala že je to super kniha, ale ke mě prý se moc nehodilo
a že by mě to nebavilo. A já jsem si říkala, proč to nezkusit všemu musím dát šanci. 
A tak jsem to začala číst na mobilu a tak mě to dostalo, že jsem za týden měla přečtené všechny tři knížky. A nejlépe se mi četla dvojka a trojka. Tam se přece jen více toho děje.

A film? Trošku jsem měla strach jak to dopadne, ale nakonec je super. I když to není jak knížka,
ale přece jen je boží.
 Ale co mě trošičku zarazilo bylo to, že přece jen tam byly menší napodobeniny Stmívání. Ale i tak rozhodně doporučuji a hlavně si i přečtěte knížku, protože to je potom něco:-)
Anett 
A tady je odkaz na menší video je to parodie od Ellen :-)

pondělí 16. února 2015

Seznámení

Ahojte,
ve zkratce bych vám chtěla říct něco o mě. Jmenuji se Aneta, ale většina mě zřejmě znáte pod jménem Anett. Bydlím nedaleko Ostravy. Mám 17 let, ale už jenom chviličku.
Studuji zdravotní školu a v budoucnu bych chtěla být zdravotní sestrou a pomáhat lidem. Jak mladším, tak i straším. Hrozně moc zbožňuji děti. A asi proto je můj sen pracovat na dětském oddělení, ale i taková chirurgie mě baví.

Hraji na keyboard už 6 let. Také jsem Lovatics a zbožnuji Demi. Je to ten nejlepší člověk na světě. Pomocí písniček dostávám sílu. Je to taky moje inspirace a jednou bych jí chtěla potkat osobně.

Mám také mladšího sourozence a pejska. Mám je oba dva moc ráda. I když s bráchou se docela často hádám, zrovna ted když je v pubertě :D

Já si myslím, že jsem toho o sobě řekla hodně, ale pokud máte nějaké otázky tak napište do komentáře v příštím článku na ně odpovím :-)
Ted bych šla k tomu, proč jsem vytvořila tento blog. Docela jsem se nudila a viděla jsem jak mou kamarádku to baví. Tak jsem si řekla co když to bude bavit i mě? Tak uvidíme jak dlouho to bude :-)
A o čem blog bude? Úplně nevím, ale dozvíte se co dělám, co mě baví, nějaké dobré novinky. A možná i něco víc :-)
Doufám, že se vám blog bude líbit a že s ním budete především spokojení :-)

Anett