pátek 20. února 2015

Demi v mém životě

S Demi jsem se poprvé setkala ve filmu Camp rock. Ale nějak mě nezaujala brala jsem jí jako herečku, která dobře zpívá a sem tam jsem si pustila nějakou její písničku. Potom přišel Camp rock 2 a Sonny ve velkém světe. 
A najednou ticho. Tak jsem to neřešila a asi o rok a půl později jsem uslyšela její písničku Skyscraper. Hned se mi tato písnička zalíbila a také jsem si z ní něco vzala. 
Potom jsem slyšela její příběh a další písničky a tím si mě úplně získala. Dokázala toho tolik ve svém věku jako nikdo. A to si na ní vážím, že nevzdala sílu bojovat a hlavně žít. Šla dál a dopracovala se až k tomu kde je ted. 
Ano nepíše se o ní jako třeba o jiných celebritách nebo nehrají tak často její písničky v radiu. Ale v mém srdci je number one. Díky ní si říkám zvládla to ona proč ne já? Proč bych nemohla ukázat, že jsem taky tak silná? Ano nebudu úplně jako ona, ale budu to já. Ona je můj idol ke kterému vzhlížím. A rozhodně bych se sní jednou chtěla setkat tváří v tvář a říct ji jak jsem díky ni nevzdala abych bojovala za to co miluju. Prostě jí zbožnuji a tak to bude na vždy ♥
A jaké bylo vaše první setkání? :-)
Anett

1 komentář:

  1. Mám to hodně podobně Anett :3 nebýt Deminky tak jsem psychicky na dně ... :/ s hodně věcma mi moc pomohla :3 je to můj vzor :)
    Vždy stojím při Demince <3 tak, jako ona při nás Lovatics :3 I'm Lovatic Forever <3 vždy si ráda pustím její písně třeba i s alba UNBOKEN :* je skvělá úžasná atd... mohla bych tady být až do rána a povídat tady :) prostě Demi je v mém srdci <3 a v mém srdci také na vždy zůstane :3

    OdpovědětVymazat